הכי חכם, הכי משתלם

דילים ומבצעים למלונות הרשת - מבצעים לבתי מלון בירושלים ומצפה רמון

רמון רמון

01.09.2016 - 30.09.2017

מלון במצפה רמון מבצע חבילת Action החבילה כוללת: 2 לילות במלון רמון BB. תפריט ילדים ארוחת ערב מדברית ארוח בדואי טיול גמלים. כניסות למרכז מבקרים וחי רמון טיול אפנים פנורמי מעל המכתש. טיול במכתש רמון בהדרכה עצמית. לא כולל חופשת סוכות
ג'רוזלם אין ג'רוזלם אין

04.07.2017 - 31.07.2017

ילד אחד חינם ילד אחד חינם (בגילאי 2-12) בחדר הורים, על בסיס האירוח המוזמן לשוהים לפחות 3 לילות ברצף.
מלון אייל מלון אייל

04.07.2017 - 31.07.2017

מלון אייל ילד אחד חינם ילד אחד חינם (בגילאי 2-12) בחדר הורים, על בסיס האירוח המוזמן לשוהים לפחות 3 לילות ברצף.
מונטיפיורי מונטיפיורי

04.07.2017 - 31.07.2017

מלון מונטיפיורי ילד אחד חינם ילד אחד חינם (בגילאי 2-12) בחדר הורים, על בסיס האירוח המוזמן לשוהים לפחות 3 לילות ברצף.

אם אתם מגיעים לנופש בעיר הקודש, כדאי שתדעו שרמות המחירים של בתי מלון בירושלים, הן מן הגבוהות בארץ, ויכולות להיות אף גבוהות יותר מאשר אלו שבאילת, או בתל אביב. 

בדיוק מהסיבה הזאת, חופשה בירושלים צריכה להתחיל בתהליך יסודי של חיפוש דילים לירושלים או לחילופין מלון בוטיק בירושלים, וכן מציאת מבצעים אטרקטיביים עבור בתי מלון רשתיים. 

 

מבצעים לבתי מלון בירושלים - קבוצות גדולות ולאנשים פרטיים

בחיפוש בתי מלון בירושלים מבצעים יכולים להיות בהחלט הכלי החשוב ביותר עבורכם למציאת פתרון לינה שיאפשר לכם ליהנות מרמת אירוח גבוהה, וחופשה ארוכה יותר ממה שחשבתם שתוכלו לממן.

חיפוש מבצעים: לקבוצות גדולות ולאנשים פרטיים הישענות על הסיכוי של מציאת מלון במחיר ממש נמוך יכולה להיות סבירה אך ורק אם אתם מדברים על בתי מלון פשוטים, ברמת אירוח נמוכה עד בינונית, הממוקמים בעיקר במרכז העיר, ובמרכז ההמולה, להיכן שמגיעים תרמילאים וצעירים מכל רחבי הארץ והעולם. יחד עם זאת, בחיפוש מבצעים מיוחדים יכולים להציע לכם דילים לירושלים גם בתקופות החמות, במיוחד אם אתם מגיעים במסגרת קבוצתית גדולה, אם אתם מגיעים מטעם ועד עובדים גדול, או בתקופות בהן הביקוש לבתי מלון בעיר סובל מירידה מסוימת, מכל סיבה שהיא, וכידוע בירושלים יכולות להיות סיבות רבות לפגיעה בביקוש לתיירות בעיר.

חבילות מבצע עם הנחה על הלינה או על הפעילויות בעיר

יכולות לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים, ובכלל זה מבצעים של הרגע האחרון בהזמנות ספונטניות מהיום למחר, מבצעים המציעים שילובי פעולת תיירותית בעיר כדוגמת סיורים באתרים התיירותיים המרכזיים ובאטרקציות התיירותיות הרבות שיודעת העיר להציע וכדומה. בחיפוש מלון בירושלים מבצע יכול להעניק לכם הטבה של אחוזים בודדים, עד עשרות אחוזים בתקופות מסוימות, וכן חבילות בעלות נמוכה, כאשר משלבים דילים לירושלים עם הסעה מאורגנת, סיורים בעיר, פעילויות תרבות, מסעדות, ביקורים באתרי תרבות כדוגמת מוזיאון ישראל, מגדל דוד, הכותל, הרובע היהודי, העיר העתיקה וכדומה, שאיתם מבצע בית המלון שיתוף פעולה תיירותי.

כדאי להסתייע באיש מקצוע להשגת הדילים הטובים ביותר

בסך הכל, כאשר מחפשים מלון בירושלים מבצע אטרקטיבי או מחיר נמוך, לאו דווקא רוצים לקבל מלון זול בירושלים, חשוב לבחון את העלות הכוללת של הטיול כולו כחבילה אחת גדולה. ייתכן מאוד כי בחיפוש מבצעים זולים לא יוכלו להציע לכם הצעות אטרקטיביות בהיבט הכספי הנקי, אבל כחבילת תיירות, תוכלו בהחלט למצוא בתי מלון בירושלים המציעים מבצעים שמאפשרים לכם ליהנות משהות זולה יותר, עשירה יותר ופעילה יותר בעיר. אם אתם מחפשים מבצעים אטרקטיביים ואפשרויות להוזיל את המחיר, סוכנויות נסיעות מתמחות ואנשי מקצוע המתמחים בתיירות בעיר, יוכלו לסייע לכם במציאת מלון במחירי מבצע מקיף וכולל, וחבילת תיירות עשירה ומהנה לבני זוג, למשפחה או לקבוצות גדולות, עם ביקורים בשלל האטרקציות התיירותיות במזרח, מרכז ומערב העיר.

 

הרשמו לניוזלטר

וקבלו מידע על המבצעים ברשת Smart hotels, אירועים בירושלים, המלצות ועוד.

צרו עמנו קשר

צוות המלון שמח לעמוד לשירותכם, לכל שאלה אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.